fbpx
Mecidiyeköy Ara
0212 275 92 75
Kadıköy Ara
0216 450 10 01
Whatsapp Yaz Whatsapp Yaz
Mecidiyeköy- Tel: 0212 275 92 75 Kadıköy - Tel: 0216 450 10 01

Bilgi İçin Sizi Arayalım

Previous
Next

Bilgi İçin Sizi Arayalım

Almanca Aile Birleşimi Kursu

Almanca Aile Birleşimi Kursları, Almanya’da yaşayan eşlerinin yanına yaşamak için gitmek isteyen, Almanya’ya uyum süreçlerini kolaylaştırmak ve bunun için Aile Birleşimi A1 sertifikasına ihtiyaç duyanların alması gereken kurslardır.

Yabancı Dil Akademisi olarak öğrencilerimize uygulamış olduğumuz özel gruplar ve kişiye özel programlamalar ile birlikte sınav tekniği doğrultusunda sınavda karşılaşılacak soru türleri, alanında uzman anadili Almanca olup formasyonu olan ve sınav sistemini çok iyi bilen eğitmenler tarafından verilir.

Kadıköy ve Mecidiyeköy kurslarımızda eğitim alan öğrencilerimiz 

  • 8-10 kişilik kontenjan sınıflarımızda eğitim görmekte olup bu kontenjan yeterli ölçüde öğrencilerimize Almanca dilinde rol verme konusunda yeterli zamanı sağlamaktadır. 
  • Eğitimlerimiz 72 saat sürmekte olup 8 hafta kadar sürmektedir. 
  • Hızlandırılmış gruplarımız da bulunmakta olup bu programlarımız da 4 hafta kadar sürmektedir.
  • Sınavlar 4 aşamalı (Dinleme,Okuma,Yazma,Konuşma) olarak uygulanan sınavlardır.

Öğrencilerimizi bu sınavlara hazırlarken öğrencilerimizin daha önceden eğitim alıp almadıkları, eğitim düzeyleri ve yaş farklılıkları bu sınava hazırlanma sürecinde kesinlikle bir engel değildir.  

%100 Almanca Aile Birleşimi Kursumuzun onayı ile sınava giren ancak başarısız olan öğrencilerimize ücretsiz eğitim tekrarı sunmaktadır. Kursumuzda eğitim alan öğrencilerimiz Almanya’da günlük yaşam ihtiyacını karşılayacak Almanca dilinde kendini çok rahat ifade edebileceği alt yapı kazandırmaktadır.

  • Sınavlar her ay Alman konsolosluğa bağlı sınav merkezlerinde uygulanmaktadır. 
  • Sınava hazırlanan kursiyerlerimiz, eğitmenlerimizin onayı ve eğitim departmanının koçluğu eşliğinde Almanca Aile Birleşimi Kursumuzun verdiği Milli Eğitim onaylı Sertifika ile sınav başvurularını tamamlarlar.
  • Sonuç süreci yine profesyonel eğitim koçlarımız tarafından takip edilmektedir.

.
.
.
.
.

.

.

.