fbpx
Mecidiyeköy Ara
0212 275 92 75
Kadıköy Ara
0216 450 10 01
Whatsapp Yaz Whatsapp Yaz
Mecidiyeköy- Tel: 0212 275 92 75 Kadıköy - Tel: 0216 450 10 01

Bilgi İçin Sizi Arayalım

Previous
Next

Bilgi İçin Sizi Arayalım

Rusça Kursu

Kurumumuz hizmet sağladığı kursiyerlerimiz, kurumsal firmalarımız ve eğitmen çeşitliliği ile Türkiye’nin ilk ve en büyük dil eğitim akademisidir. Yabancı Dil Akademisi’nde Rusça Kursu anadili Rusça olan Rus Asıllı aynı zamanda Rus Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun olan en az 5 yıldır kurumumuzda kadrolu olarak görev alan eğitmenler tarafından verilmektedir.

Rusça Kursu Mecidiyeköy ve Rusça Kursu Kadıköy kurumlarımızda verilen eğitimlerimiz klasik yöntemlerden farklı olup daha fazla soru-cevap tekniğine dayanan ve özellikle dilin kullanımına daha fazla yönlendiren aktif metot tekniğidir. Bu şekilde eğitim alan öğrencilerimiz, ülkemizde genelde verilen klasik ve yoğun gramer ağırlıklı programlar yerine kullanıma ağırlık verilen, öğrencilerin Türkçe düşünmeden refleksif ve hızlı olarak dili konuşmaları mailleşme ve yazışma edinimlerini çok hızlı bir hale getiren eğitim sistemidir.

Mecidiyeköy Rusça Kursu ve Kadıköy Rusça Kursu ‘larımızda eğitim alan öğrencilerimiz;

  • 5-7 kişilik kontenjan sınıflarımızda eğitim görmekte olup bu kontenjan yeterli ölçüde öğrencilerimize Rusça dilinde rol verme konusunda yeterli zamanı sağlamaktadır.
  • Rusça Kursu ‘muzda eğitimlerimiz her bir kur 72 saatten oluşmakta ve 8 hafta sürmektedir.
  • Her 8 hafta sonunda öğrencilerimiz hangi nedenle olursa olsun 100 üzerinden 75 puan barajını konuşma-okuma-dinleme ve yazma bölümlerinde yakalayamadıklarında ücretsiz kur tekrarlarına şekilsiz ve şartsız olarak zorunlu katılmak durumunda olmaktadır.
  • Bu sistemimiz ile öğrencilerimiz ders devamlılıklarını sürdürdükleri sürece Rusça dilini öğrenmek kaçınılmaz olmaktadır.

Özel Ders ve Yerinde Eğitim İmkanı

Yoğun iş temposunda, sürekli seyahat etme durumunda olan mevcut grup programlarına devamlılık sağlamakta zorlanan öğrencilerimize kendilerinin uygun olduğu gün ve saatlere göre oluşturulan bire bir özel ders şeklinde ve ya kendi kurum bünyelerinde şirket çalışanlarına yerinde eğitim hizmet imkanı kursumuz tarafından sağlanmaktadır.

Rusça Kiril harflerinden oluşan bir alfabeye sahip olan bir dil olduğu için başlangıçta öğrenilmesi zor gibi görünse de Avrupa dili olduğu için gramer yapısı bir çok dile benzediği için öğrenilmesi gayet mümkün ve kolay bir dildir.

Peki Neden Rusça Öğrenmeliyiz?

Ülkemizin Rusya ile olan yoğun ticari ve turistik faaliyetleri Rusça Dil Kursu’na olan talebi her geçen gün fazlasıyla arttırmakta yeni iş olanakları sağlamaktadır.

 

.

.

.

.

.

.